Pomoc / FAQ

Co to jest RMF Classic+?

To nasza unikatowa platforma radiowa. Daje możliwość słuchania RMF Classic bez bloków reklamowych. Jest płatna, ale można ją wypróbować za darmo przez 30 dni.

Jakie korzyści daje RMF Classic+?

Korzyści, jakie daje dostęp do platformy RMF Classic+ to:

 • RMF Classic bez bloków reklamowych,
 • wyższa jakość streamu niż w wersji bezpłatnej,
 • możliwość połączenia aplikacji z domowym systemem audio, telewizorem lub systemem audio w samochodzie,
 • możliwość wypróbowania przez 30 dni bezpłatnie.
Ile kosztuje RMF Classic+?

Koszt to jedynie 5 zł miesięcznie w opcji autoodnawialnej z pierwszymi 30 dniami za darmo (konieczne jest podpięcie karty, można zrezygnować w dowolnym momencie).

Jak mogę przetestować RMF Classic+?

Usługę można przetestować wchodząc tutaj. Wymaga ona założenia konta. Pierwsze 30 dni bezpłatnie.

Jak mogę otrzymać fakturę?

Wszystkie faktury znajdziesz po zalogowaniu się na konto w zakładce Płatności. Tam znajdziesz także swoją aktualną metodę płatności oraz bieżące dane do faktury, które możesz edytować w każdej chwili.

Jakie są zasady realizacji płatności cyklicznych?

Płatności za kolejne okresy subskrypcji realizowane są poprzez pobranie kwoty z karty płatniczej nie później niż na 24 h przed rozpoczęciem kolejnego okresu subskrypcji.

Możesz zrezygnować z płatności cyklicznych, czyli subskrypcji, w każdym momencie. Po rezygnacji usługa będzie czynna do końca opłaconego okresu.

Jak mogę sprawdzić, do kiedy ważna jest moja subskrypcja?

Datę ważności subskrypcji sprawdzisz po zalogowaniu się na swoje konto w zakładce Płatności. O zbliżającej się dacie wygaśnięcia poinformujemy Cię także za pomocą wiadomości e-mail i poprzez powiadomienie na koncie.

Na jakich urządzeniach mogę korzystać z RMF Classic+?

RMF Classic+ możesz słuchać w przeglądarce na każdym urządzeniu posiadającym podłączenie do internetu oraz za pośrednictwem aplikacji mobilnej RMF Classic, którą da się połączyć z domowym sprzętem muzycznym czy radiem samochodowym. Możesz również słuchać na wygaszonym ekranie.

Kiedy otrzymam dostęp do wersji RMF Classic+?

Po podpięciu karty dostęp aktywowany jest od razu. Link aktywacyjny wysyłamy na adres e-mail podany przy rejestracji. Jeśli nie znajdziesz go w skrzynce odbiorczej, polecamy sprawdzić folder SPAM oraz sekcje „Społeczności, „Oferty” i inne, gdyż zdarza się, że link wpada właśnie tam. Zwłaszcza, jeśli korzystasz z poczty Gmail.

Czy muszę założyć konto na RMF Classic, by korzystać z oferty?

Tak, usługa wymaga założenia konta i zalogowania. Natomiast przez pierwsze 30 dni można testować RMF Classic+ bez żadnych opłat.

Na ilu urządzeniach jednocześnie można słuchać RMF Classic+?

Jest to możliwe na dwóch urządzeniach, co oznacza, że w ramach jednego loginu można słuchać w tym samym czasie RMF Classic+ bez reklam lub Stacji+.

Czy mogę korzystać z subskrypcji w aplikacji RMF Classic lub w RMFON?

Tak, najnowsza wersja aplikacji RMF Classic posiada możliwość dostępu do RMF Classic+. Pobrać można ją tu (Android) lub tu (iOS).

W RMFON słuchanie RMF Classic+ jest niedostępne.

Czym są Stacje+?

Stacje+ to stacje gatunkowe, których możesz słuchać w RMF Classic+ przez całą dobę - za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji.

Wśród nich są m.in.:

 • RMF Classic+ Thor - z muzyką z sagi filmowej o nordyckim bogu piorunów,
 • RMF Classic+ Śródziemie - z oryginalnymi ścieżkami z filmów „Władca Pierścieni”; w ofercie repertuarowej pojawią się także ścieżki z innych filmów z legendarium Tolkiena,
 • RMF Classic+ Świat Czarodziejów - z muzyką z serii „Harry Potter”; stacja będzie rozwijana o utwory z uniwersum „Wizarding World”,
 • RMF Classic+ Na pirackich wodach - z oryginalnymi ścieżkami z filmów o przygodach kapitana Jacka Sparrowa,
 • RMF Classic+ Morricone: Westerny - z utworami z westernów, do których muzykę stworzył Ennio Morricone,
 • RMF Classic+ Mindfulness - z muzyką, która sprzyja uważności, uspokaja i może być słuchana w czasie medytacji,
 • RMF Classic+ Chopin - z selekcją utworów Fryderyka Chopina, które są grane przez najwybitniejszych artystów z całego świata.
 • RMF Classic+ Czas skupienia to specjalnie dobrana muzyka pozwalająca na odprężenie się, uspokojenie oraz na skupienie na pracy lub nauce. W ofercie stacji znajdują się zarówno klasyczne utwory, jak i nowoczesne kompozycje. A także… dźwięki polskiej natury!
 • RMF Classic+ Hans Zimmer to stacja, w której można usłyszeć wyjątkowe kompozycje jednego z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych twórców muzyki filmowej wszech czasów.
 • RMF Classic+ Tarantino to stacja, w ramach której można usłyszeć utwory z takich filmów jak „Pulp Fiction”, „Kill Bill” i „Django”. Doskonały wybór dla miłośników filmów Tarantino oraz dla fanów bluesa, rocka czy soulu.
 • RMF Classic+ John Williams to stacja, w ofercie której znajdują się kompozycje z takich filmów jak „Gwiezdne wojny”, „Indiana Jones”, „E.T.: czy „Jurassic Park".
 • RMF Classic+ Muzyka Oskarowa pozwoli Wam przenieść się wprost na… czerwony dywan. W tej Stacji+ prezentujemy utwory nagrodzone Oscarem lub nominowane do tej prestiżowej nagrody.
 • RMF Classic+ Klasyka z werwą to Stacja+, w ramach której można usłyszeć klasyczną muzykę, która pobudza zmysły, daje energię do działania i jest jak porannych łyk świeżo parzonej kawy.
Jak mogę zrezygnować z RMF Classic+?

Zrezygnować można tylko pod warunkiem posiadania subskrypcji autoodnawialnej. Należy wtedy przejść do zakładki Płatności i kliknąć „Rezygnuję z subsrypcji”. Usługa będzie ważna do końca opłaconego okresu rozliczeniowego.

Po wybraniu opcji rezygnacji poprosimy Cię o wypełnienie krótkiej ankiety, dzięki której będziemy mogli poznać powody takiej decyzji i rozwijać usługę w przyszłości.

Jak zgłosić problem techniczny?

Wystarczy się zalogować i skorzystać z zakładki Kontakt lub napisać na adres support@rmfclassic.pl. Wszelkie wątpliwości wyjaśnimy tak szybko, jak będzie to możliwe.

Znalazłeś odpowiedź? Jeśli nie, napisz do nas jak możemy Ci pomóc: